Design a site like this with WordPress.com
Začít

Anglický jazyk na zš Kvasice

Stránky pro žáky i rodiče

O mně

Jmenuji se Dagmar Janíková a jsem absolventka Masarykovy university obor Lektorství angličtiny a oboru Učitelství anglického jazyka pro základní a jazykové školy. Kromě červeného diplomu, mám i mezinárodní cambridgeskou jazykovou zkoušku CAE.

Dříve jsem spolupracovala s jazykovou školou Enjoy English a vedla jsem soukromé lekce anglického jazyka, které jsem vyučovala individuálně i skupinově. V současné době učím anglický jazyk na základní škole v Kvasicích.

Svoji práci mám opravdu moc ráda a troufám si říct, že je i mým koníčkem. Mým cílem je žákům předat mé znalosti angličtiny co nejzajímavějším a nejefektivnějším způsobem tak, abych své žáky nadchla a také jim pomohla překonat strach z konverzace v cizím jazyce.

Ráda se vzdělávám v oblastech metodologie cizích jazyků a pedagogiky a proto se pravidelně účastním The International Conference for Teachers of English a seminářů Oxford University Press.  V roce 2014 jsem se zúčastnila desetidenního metodologického semináře v Barnstaplu v Anglii.

Tyto stránky jsem založila, především pro mé žáky a samozřejmě je mohou využívat i jejich rodiče. V průběhu roku zde budu přidávat odkazy na procvičování probíraného učiva a různé typy a rady.

Snažím se, aby moje hodiny byly zábavné a motivovaly žáky k učení, ale ráda bych zmínila přísloví, které mám moc ráda a které vystihuje práci každého učitele:

„Teachers open the door, but you must enter yourself.“

Volně přeloženo jako:

„Učitelé ti otevřou dveře, ale ty už musíš vstoupit sám.“

Kromě angličtiny je mojí velkou vášní cestování, při kterém je angličtina mým hlavním zdrojem komunikace, dále ráda vařím (recepty pravidelně přidávám na napecsi.com).

 

%d blogerům se to líbí: